Індивідуальний підхід, професіоналізм, перевірена косметика провідних брендів.

Шалений темп життя, неправильне харчування, шкідливі звички, втома та стрес – все це позначається на стані шкіри у вигляді таких неприємних сюрпризів, як висипи, набряки та передчасне старіння.

Ефективно побороти всі ці проблеми та негаразди зі здоров’ям шкіри допоможе косметолог у Вінниці. У нашому СПА – комплексі DENINNA працює спеціаліст з вищою медичною освітою та великим досвідом роботи.

Ми пропонуємо широкий асортимент косметологічних послуг, а саме лікування акне, вугрів та видалення пігментних плям, омолодження шкіри, також, наш косметолог проводить ін’єкційні та без ін’єкційні методи лікування. Оздоровчі маски, мезотерапія, пілінг, чистка обличчя та багато інших процедур доступні у нашому салоні краси за приємними цінами! Всі косметологічні маніпуляції проводяться із залученням високоякісної косметики та в умовах повної стерильності.

Косметолог у СПА – комплексі DENINNA допоможе вам відновити вашу шкіру, зробити її сяючою, здоровою та неперевершеною. Запрошуємо на запис до спеціаліста!

Ін’єкційні методи
Редермалізація, біоревіталізація,
плазмоліфтинг, мезотерапія обличчя
та тіла.

Безін’єкційні методи
Чистки, догляди, ліфтингові процедури, пілінги обличчя, карбоксітерапія, різноманітні масажні техніки.

Мезотерапія відноситься до типу мікроінєкційної косметології. Косметолог СПА – комплексу DENINNA мікроскопічними дозами в шкіру вводять спеціальні коктейлі (набір різних препаратів та вітамінів) підібрані відповідно до клієнта. Препарат вводиться в середню частину дерми – мезодерму на глибину 3-4 мм.

Мезотерапія – це унікальна процедура, яка практично не має противопоказань. Інєкції косметолог вводить швидко і досить безболісно, ​​хоча, іноді після процедури мезотерапії бувають побічні ефекти: синці і болючі відчуття, алергічні реакції. І як результат свіже, зволожене обличчя, підтягнута шкіра тіла та розкішне волосся. Курс процедур залежить від проблеми клієнта. Періодичність 7-14 днів. Косметолог СПА – комплексу DENINNA працює тільки на перевірених препаратах відомих брендів.

Редермалізація – це омолодження та зволоження шкіри завдяки введення інєкції гіалуронової кислоти. Як результат – це зволоження та відновлення шкіри, ліфтинг ефект, доглянутість то шовковитість шкіри. Редермалізацію можна робити у будь-який період року, особливо перед початком пляжного сезону або після нього, адже саме в цей час наша шкіра найбільше зневоднюється. Найкращий період для редермалізації – це перед початком пляжного сесону або після нього. Саме в цей час наша шкіра найбільше зневоднюється. А підтримувати ефект можна в будь-яку пору року. Процедуру потрібно робити 1 раз на 2-3 тиждні, тривалість курсу – 3-6 процедур.

Філер (дермальний наповнювач) – це спеціальний гель, який ін’єкційно вводиться в шкіру . Використовують філери для усунення зморшок, для моделювання губ та корекції носо-губної складки. Ці препарати підвищують пружність і еластичність шкіри, зміцнюють контур обличчя, вирівнюють рельєф шкіри. Філери відрізняються між собою щільністю, структурною формулою, технологією створення. Ефект зберігається в середньому 6-16 місяців. Косметолог СПА – комплексу DENINNA використовує тільки перевірені препарати відомих брендів.

Біоревіталізація – це кардинально нове омолодження шкіри за допомогою відновлення. При біоревіталізації проходить активізація нормального здорового метаболізму клітини. Введенні всередену препарати стимулюють активність клітин. Після процедури видно явно виражений ліфтинговий ефект, виробляється еластин і колаген, вирівнюється колір шкіри, розгладжується рельєф. Результати вже можна побачити після першої процедури і цей ефект посилюється протягом наступних днів та наступних процедур. Відбувається зволоження шкіри, посилюється мікроциркуляція та ефект омолодження.

Плазмоліфтинг – це нова унікальна процедура безопераційного омолодження, яке базується на властивостях власної крові і успішно застосовується для омолодження всього тіла. Весь процес відбувається стерильних умовах та за допомогою спеціалізованого обладнання. Підготовлена плазма вводиться проблемні зони через тонкі голки. Сеанс триває біля години і не приносить ніякого дискомфорту. Процедура запускає механізм міжклітинного метаболізму, посилює синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти, що відповідає за пружність, свіжість та еластичність шкіри. Ефект помітний вже після 1 сеансу і але рекомендований курс плазмоліфтинга від 4 до 6 процедур з періодичністю 14 – 21днів.

ПРАЙС

Чистка (очищення – чистка механічна – крем ) 60-90 хв. від 520 грн.
Догляд (поверхневий п-г + концентрати +маска +крем 60-90 хв. від 550 грн
Редермалізація (Hyalual/гіалуронова кислота + янтарна кислота 90-120 хв. від 2450 грн.
Мезо по зонах від 650 грн.
Бамбуковий масаж, ліполітичний, іспанський 40 хв. по крему 350 грн.
Масаж “Кобидо”, японський масаж 70 хв. по крему 550 грн.
Масаж “Голівудський ліфтинг” 40 хв. по крему 450 грн.
Парафін рук    150 грн.
Біоревіталізація (препарат Princes)   2600 грн.
Пілінг (мигдальний, азелаїновий, кислоти ТСА)   550 грн.
Альгінатна маска ( піс   200 грн.
Прокол вух + сережки   від 250 грн.
Воскова депіляція (обличчя)   100 грн.
гомілка   150 грн.
бедро   200 грн.
руки   120 грн.
підмишки   150 грн.
Брови 30 хв. 100 грн.
Брови + вії 60 хв. 140 грн.
Плазмоліфтинг (обличчя) 90-120 мин. 1200 грн.
Плазмоліфтинг (обличчя +декольте) 90 хв. 1500 грн.
Плазмоліфтинг (лікування волосся) 90 хв. 650 грн.
Плазмоліфтинг (руки(кисті)) 90 хв. 750 грн.
Плазмоліфтинг (обличчя +шия) 90 хв. 1300 грн.
Карбоксі 90 хв. від 640 грн.